Prodotti
Il-funzjoni
1. Parametru tal-Prodott
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-302 |
| Isem | KT302 tagħmir nadif tubu boiler |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 1500W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm (aġġustabbli mingħajr pass) |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12/16/22 * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 44KG |
| Daqs | 360 * 200 * 175mm; 620 * 230 * 350mm |
| Pakkett | Kaxxa tal-injam |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-200mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc; Xaft flessibbli: 1pc; Trapan tal-liga: 2pcs; Pinzell: 10pcs; Pajp tal-ilma: 20m * 1pc; Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Split tip b'volum żgħir 2.Speed huwa stepless aġġustabbli 3.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 4.Torque huwa aġġustabbli 5.Dredge-tubi iebsa fgat 6.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 7.Foot switch |



Karatteristiċi ewlenin:
Dan il-Boiler tat-Tubu Nadif tat-Tagħmir KT302 huwa adattat għat-tindif tal-wiċċ ta 'ġewwa tal-preheaters tal-arja, skambjaturi tas-sħana bħal kondensaturi tal-impjant tal-enerġija, u t-tindif u l-illustrar tal-wiċċ tal-ħajt ta' ġewwa ta 'diversi manifatturi tal-pipeline. Huwa użat ħafna f'impjanti tal-enerġija, impjanti kimiċi, impjanti tal-ipproċessar tal-ikel, farmaċewtiċi. Pjanti, impjanti tal-produzzjoni u l-ipproċessar tal-pipeline, bini tal-lukandi u oqsma oħra. Jagħmel il-pipeline nadif u faċli, u jista 'jitħaddem minn persuna waħda, li hija konvenjenti u ta' malajr. Meta r-ras tal-pinzell tat-tindif jew ir-ras tal-qtugħ iduru b'veloċità għolja fil-pipeline, l-ilma jiġi wkoll sprejjat fl-istess ħin, li jiflaħ il-ħmieġ maħlul, sabiex il-pipeline jitnaddaf kompletament, u jiġi affettwat profondament mill-arja kondizzjonata ċentrali kumpanija tal-manutenzjoni tat-tindif, il-kumpanija tal-produzzjoni u l-bejgħ tal-pajpijiet tal-istainless steel, Kumpanija tal-produzzjoni u tal-bejgħ tal-pajpijiet tal-azzar tal-ħjata, unità tal-produzzjoni u tal-bejgħ tal-pompa tas-sħana tas-sors tal-art, eċċ., Imħabba u tifħir, tista 'tneħħi malajr u b'mod effiċjenti ħmieġ, ħama, skala, sadid u skala ġewwa l-pipeline, uża din il-magna biex tipproċessa l-effiċjenza interna tal-pipeline, bi prezz baxx, fuq il-pipeline Ebda ħsara.
Is-Servizzi Tagħna
1. Servizzi onlajn/bejgħ:
a. kwalità super u solida
b. twassil veloċi u puntwali
c. pakkett ta 'esportazzjoni standard jew personalizzat
2. Servizzi ta' wara l-bejgħ:
a. għajnuna biex tibni l-proġett tiegħek
b. tiswija u manutenzjoni bi kwalunkwe problema fil-garanzija.
c. spare parts u wearing parts b'xejn jew bi skont kbir
d. kwalunkwe feedback tal-magna jista 'jgħidilna sabiex inkunu nistgħu nagħtuk l-aħjar servizz
3. Servizzi oħra ta' kooperazzjoni:
a. sehem tal-għarfien tat-teknoloġija
b. pariri dwar l-espansjoni tan-negozju
c. appoġġ tekniku bil-vidjo
It-tags Popolari: kt302 tagħmir nadif tubu boiler, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



