Prodotti
Tagħmir għat-tneħħija tal-kalċ tal-pajpijiet
Magna tat-tindif tat-tubi tal-bojler
Mudell:KT-302
Il-funzjoni
Deskrizzjoni tal-prodott
KT-Split Boiler Pipe Unclogging Machine hija magna tat-tindif fuq skala iebsa tal-bojler, magna li tneħħi l-imblukkar tal-pajp tal-ħajt imkessaħ bl-ilma u tagħmir għat-tneħħija tal-qoxra tal-kisi tal-pajpijiet.
Issolvi tliet problemi ewlenin
1. Il-magna tat-tindif tradizzjonali hija kbira wisq, huwa diffiċli li tidħol fit-tindif tal-pajpijiet; 2. Il-qawwa tal-mutur tradizzjonali tal-magna tat-tindif hija żgħira wisq, l-effiċjenza hija baxxa wisq; 3. It-tagħmir tat-tindif tradizzjonali mhuwiex qawwi, it-tindif mhuwiex nadif.
Pajpijiet applikabbli
It-tagħmir jista 'jittratta ma' pajp tar-ram, pajp ta 'l-azzar ordinarju, pajp tal-ħadid, pajp ta' l-istainless steel u materjali oħra tal-pipeline, jista 'jittratta pajp dritta, pajp mgħawweġ, bħal S-bend, L-bend, riser, pajp orizzontali eċċ. fuq. Huwa adattat għal pajp tal-ħajt imkessaħ bl-ilma b'kurvatura, pajp tal-ħajt tal-bojler imkessaħ bl-ilma, pajp tal-ħajt tal-bojler imkessaħ bl-ilma b'S-liwja, skambjatur tas-sħana u pajp tal-bojler b'dijametru relattivament kbir ta 'qoxra u tubu.
Vantaġġi tal-prodott
Pajp dritt, liwjiet jistgħu jiġu ttrattati, torque aġġustabbli: jista 'jiġi aġġustat skond torque differenti, sabiex ikollu rwol protettiv fix-xaft flessibbli, u b'hekk testendi l-ħajja tas-servizz tax-xaft flessibbli; 0-1400 veloċità aġġustabbli: skond id-diffikultà tal-kundizzjonijiet tax-xogħol jistgħu jiġu aġġustati għall-grad ta 'veloċità. Taħt ċirkostanzi normali jistgħu jiġu aġġustati għan-nofs tal-istat -
900 rpm jew hekk; jista 'jitqabbel ma' xaftijiet flessibbli differenti: xaft flessibbli ta 'plagg standard jista' jittratta pajp imblukkat tal-pajp dritta, permezz tax-xaft flessibbli tal-pistola jista 'jittratta pajp mgħawweġ; disinn maqsum: it-tagħmir jista 'jkun permezz tal-tappiera aċċess bla xkiel għax-xogħol ta' tindif intern tal-bojler; mgħammar b'ras ta 'qtugħ ta' liga ta 'kwalità għolja: ir-ras tal-qtugħ hija magħmula minn raffinar ta' l-azzar tal-karbur tat-tungstenu u ssir, iebes, tista 'tiġi ippanċjata permezz tal-briks tal-ġebel, mollijiet tal-konkrit, u sustanzi iebsa oħra.
Speċifikazzjoni
| MUDELL KT-302 | |
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-302 |
| Isem | Cleaner tubu tal-bojler |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 1500W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm (aġġustabbli mingħajr pass) |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12/16/22 * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 44KG |
| Daqs | 360 * 200 * 175mm; 620 * 230 * 350mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-200mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 1pc Trapan tal-liga: 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Split tip b'volum żgħir 2.Speed huwa stepless aġġustabbli 3.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 4.Torque huwa aġġustabbli 5.Dredge-tubi iebsa fgat 6.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 7.Foot switch |
It-tags Popolari: pajp descaling tagħmir, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



