Prodotti
Magni għat-Tindif tal-Katusi tal-Ajru
1.Price: $ 950- $ 980
Provvista ta 'enerġija: 550W
2.Il-veloċità tal-brush: 0-1400rpm aġġustament
3. Dijametru tal-kanal applikabbli: 50-800mm
Il-funzjoni

KT-926
Magni tat-Tindif tal-Katusi tal-Ajru li jinġarru huwa użat ħafna għat-tindif tal-katusi tal-arja Kummerċjali wkoll Tindif tal-katusi tal-arja residenzjali. B'veloċità għolja 0-1400r / min aġġustament brush tindif.normalment jaħdmu flimkien mal-vakwu ta 'qawwa għolja jagħmlu tindif bir-reqqa ġewwa l-kanal.

(1) L-unità ewlenija (2) Xaft (15m standard) (3) Pinzell (għażla ta 'daqsijiet ta' 4pcs) (4) Kontroll mill-bogħod (5) Korda tal-enerġija
Dettalji tal-Produzzjoni
| Magni għat-Tindif tal-Katusi tal-Ajru | |
| Vultaġġ | 220V / 50Hz |
| Enerġija | 550W |
| Veloċità tal-pinzell | 0-1400r / min aġġustament |
| Shafts | 15M (standard) |
| Xkupilji | 4pcs (daqs mhux obbligatorju) |
| Piż | 15KG |
| Dimensjoni | 440 * 240 * 320mm |
| Dijametru tal-kanal applikabbli | 50-1000mm |
| Funzjoni | Distanza twila għal tindif wieħed, tipi xierqa ta 'kanali |
Vantaġġ tal-Produzzjoni
●Disinn li jista 'jinġarr faċli li jiċċaqalqu faċli biex jintużaw
● 0-1400r / min aġġustament tindif tal-brush
●Long distanza tat-tindif(wieħed distanza tat-tindif, tilħaq 30m)
●Applikabbli diversi kanali. (Firxa ta 'dijametru tal-kanal minn Φ50-Φ1000mm)
Qari tax-Xerrej
● It-tort iseħħ taħt użu normali se jipprovdu servizzi ta 'manutenzjoni b'xejn
Fiċ-ċirkostanzi li ġejjin, il-kumpanija tirrifjuta li tipprovdi manutenzjoni bla ħlas.
(1)Ħsara kkawżata minn użu, manutenzjoni u ħażna mhux xierqa mill-konsumaturi.
(2)Nuqqas ta 'installazzjoni jew użu kif struzzjonijiet fil-manwal.
(3)Matul il-perjodu tal-garanzija, jew minħabba moviment, jaqgħu kkawżati minn ħsara, scratch magna bil-ħsara.
●Il-prezz muri huma għal referenza biss
(1)Dan il-prezz huwa soġġett għal bidliet fir-rati tal-kambju internazzjonali.
(2)Il-prezz irħas li se noffru jekk tixtri kwantità kbira.
It-tags Popolari: Magni tat-Tindif tal-Katusi tal-Ajru, Iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħis, lifa, rotobrush, Teinnova, tjul
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



