Prodotti
Tagħmir U Għodod għat-Tindif tal-Kattu tal-Ajru
Tagħmir u Għodod għat-Tindif tal-Kattu tal-Ajru
Kamera għall-għażla
Prezz:$2600-$2700
Il-funzjoni
Vantaġġi:
1. Unità ewlenija mgħammra b'display hd 10-pulzier, kamera 1080P, pixel għoli, u vidjo ċar.
2. Veloċità tal-pinzell 0~ 1400rpm stepless aġġustabbli, Disinn awtomatiku ta 'rotazzjoni 'l quddiem u b'lura.
3. Ġbid kbir għal 1180CFM.
4. Żona ta 'tindif applikabbli 100 ~ 800mm.
5. pajp ta 'ġbid twil għal 15-il metru, jista' jiġi personalizzat 25 metru.
6. Kontroll manwali u mill-bogħod tat-Tagħmir u Għodod tat-Tindif tal-Kattu tal-Ajru.
7. Tagħmir u Għodod tat-Tindif tal-Kattu tal-Ajru huwa adattat għat-tindif tal-kanal tond, rettangolari, Orizzontali u vertikali.
Speċifikazzjoni
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell Nru. | KT-836 |
| Isem | Tagħmir u Għodod għat-Tindif tal-Kattu tal-Ajru |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 2800W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm, aġġustabbli mingħajr pass |
| Kapaċità ta 'ġbid | 2000m³/h |
| Kamera | Kamera HD, display LCD HD ta '10". |
| Manka | 50mm * 15m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Dawl | LED headlight |
| Kanali Applikabbli | Vertikali, orizzontali, tondi, rettangolari |
| Medda Applikabbli tal-Kattu | 100-800mm |
| Medda ta' katusa tal-ġbid | 100-500mm |
| Piż | 45kg |
| Daqs tal-Unità Prinċipali | 460 * 402 * 762mm |
| Pakkett | Kaxxa tal-injam tal-esportazzjoni |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Manka: 15m * 1pc Pinzell: 300/400/500/600mm, 1pc għal kull daqs |
Il-metodi tat-tindif tal-kanali tal-arja jvarjaw, iżda assoċjazzjonijiet bħal Anhui Kuaitong stabbilixxew xi standards tant meħtieġa. Ġeneralment, is-sistemi nodfa tal-HVAC tal-kumpaniji tat-tindif tal-katusi f'erba 'passi:
- Aċċess għas-sistema
- Ħoll tal-kontaminanti
- Il-ġbir tad-debris u
- Sanitizzazzjoni tal-katusi
Ritratt tal-Prodott



FAQ
Q 1: Kif nista 'nikseb il-prezz?A: Normalment nikkwotaw fi żmien 24 siegħa wara li nġibu l-inkjesta tiegħek (Ħlief tmiem il-ġimgħa u vaganzi). Jekk int urġenti ħafna biex tikseb il-prezz, jekk jogħġbok ibgħatilna email jew ikkuntattjana b'modi oħra sabiex inkunu nistgħu noffrulek kwotazzjoni
Q 2: Nista 'nixtri kampjuni li jagħmlu ordnijiet?
A: Iva. Nitolbok li tħossok liberu li tikkuntattjana.
Q 3: X'inhu l-ħin taċ-ċomb tiegħek?
A: Jiddependi fuq il-kwantità tal-ordni u l-istaġun li tagħmel l-ordni. Normalment nistgħu nibgħatu fi żmien 3-7 ijiem għal kwantità żgħira.
A: T/T, Western Union, L/C, u Paypal. Dan huwa negozjabbli.
Q 5: X'inhu l-metodu tat-tbaħħir?
A: Jista 'jiġi mibgħut bil-baħar, bl-ajru jew bl-espress (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX u eċċ). Jekk jogħġbok ikkonferma magħna qabel ma tagħmel ordnijiet
It-tags Popolari: Tagħmir u għodda għat-tindif tal-kanal tal-arja, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



