Prodotti

Tagħmir effiċjenti tat-tindif tal-kanal tal-arja tal-pinzell li jdur ideali kemm għall-użu residenzjali kif ukoll għall-użu kummerċjali
KT-836 hija l-unità all-in-one b'xkupiljar, vacuums u kamera għall-għażla, li hija adattata għat-tindif tal-katusi ta' 100-800mm. L-unità prinċipali hija mgħammra bi skrin LCD b'definizzjoni għolja ta '10" biex tiżgura li ma jkunx hemm kantunieri mejta fit-tindif. Il-veloċità tal-pinzell hija 0-1400rpm aġġustament stepless.
Il-funzjoni
Il-Kt-836 Magni tat-Tindif tal-Kanali tal-HVAC hija ddisinjata speċifikament għat-tindif tal-kanali tal-arja. Jidhru pajp tal-ġbid, tfarfir awtomatiku aġġustabbli b'veloċità għolja, u kamera fakultattiva, il-KT-836 hija mgħammra b'kapaċitajiet qawwija biex tneħħi b'mod effettiv it-trab u d-debris.
It-Tagħmir tat-Tindif tal-Kanali tal-Ajru KT-836 huwa unità kollha f'wieħed li tintegra s-sistemi ta' tfarfir, vacuuming u monitoraġġ tal-kamera. B'qawwa tal-vakwu impressjonanti ta '1180 CFM, il-KT-836 jista' jimmaniġġja anke l-aktar trab u debris iebsa fi ħdan is-sistemi tal-katusi, u jiżgura tindif bir-reqqa u prestazzjoni ottimali tal-HVAC
Speċifikazzjoni
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell Nru. | KT-836 bil-kamera |
| Isem | Magna tat-tindif tal-kanal ta 'l-arja b'vacuums u kamera |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 2800W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm, aġġustabbli mingħajr pass |
| Kapaċità ta 'ġbid | 2000m³/h |
| Kamera | Kamera HD, display LCD HD ta '10". |
| Manka | 50mm * 15m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Dawl | LED fanal ta 'quddiem |
| Kanali Applikabbli | Vertikali, orizzontali, tondi, rettangolari |
| Medda Applikabbli tal-Kattu | 100-800mm |
| Medda ta' katusa tal-ġbid | 100-500mm |
| Piż | 45kg |
| Daqs tal-Unità Prinċipali | 460 * 402 * 762mm |
| Pakkett | Kaxxa tal-injam tal-esportazzjoni |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Manka: 15m * 1pc Pinzell: 300/400/500/600mm, 1pc għal kull daqs |
Stampi dettaljati

Informazzjoni tal-Fabbrika
Imwaqqfa fl-2009, Anhui Kuaitong hija speċjalizzata fit-tfassil, produzzjoni u bejgħ ta 'magni tat-tindif tal-kanali tal-arja, magni tat-tindif tal-egżost tal-kċina, magni li jnaddfu tubi, tindif tat-tubi tal-bojler, tindif tat-tubi tal-iskambjatur tas-sħana, aċċessorji u magni oħra tat-tindif tal-pajpijiet industrijali fuq għaxar snin u żamma sa biex jissodisfaw it-talbiet tal-klijenti l-ħin kollu.
Il-klijent tagħna jinkludi u mhux limitat għal kumpaniji tal-bini u tal-manutenzjoni tal-apparat, sistema ta 'tisħin, sistema ta' ventilazzjoni, arja kondizzjonata ċentrali, industrija kimika, industrija petrokimika, impjant tal-enerġija, kumpanija tal-manifattura, industrija tal-ipproċessar tal-ikel, sistema ta 'trasport u distribuzzjoni, industrija tal-karta, industrija tal-vapuri, industrija marittima eċċ.
Anhui Kuaitong hija impenjata għall-iżvilupp tas-swieq domestiċi u barranin, il-prodotti huma esportati lejn 58 pajjiż u reġjun fid-dinja. Il-prodotti huma ċċertifikati CE u kisbu r-rikonoxximent u tifħir konsistenti mill-klijenti tagħna.

It-tags Popolari: tagħmir effiċjenti għat-tindif tal-kanal tal-arja b'pinzell li jdur ideali kemm għal użu residenzjali kif ukoll kummerċjali, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta
