Prodotti
Estrattur tat-Trab Għat-Tindif tal-Kanali tal-Vakwu Ac
Magni Negattivi tal-Ajru
4000m3/h volum ta 'arja
Prezz: $2200-$2300
Mudell: KT-916
Il-funzjoni
KT -916 Estrattur tat-Trab għat-Tindif tal-Kanali tal-Vakwu Ac huwa ddisinjat għat-tindif tal-katusi perfettament issolvi l-problema li l-aċċess manwali għal spazju dejjaq tal-kanal mhuwiex perfett. It-tagħmir tat-tindif ġenerali għandu qawwa baxxa, huwa bla sahha quddiem ambjenti fit-trab, u ma jistax jitnaddaf il-kantuniera mejta.
KT -916 Estrattur tat-Trab għat-Tindif tal-Kanali tal-Vakwu Ac jintuża biex jitnaddaf katusa ta 'arja ta' fergħa żgħira tat-tip tond, rettangolari, orizzontali u vertikali mhux splussiv u mhux żejtni b'kapaċità ta 'ġbid ta' 4000m3/h (2350CFM).
Speċifikazzjoni
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-916 |
| Isem | Estrattur tat-Trab għat-Tindif tal-Kanali tal-Vakwu Ac |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 2200W |
| Kapaċità ta 'ġbid | 4000m3/h (2350CFM) |
| Distanza tal-ġbid | 50 metru |
| Manka tal-ġbid | 80mm * 5m |
| Daqs tal-kanal applikabbli | 0-500mm |
| Għoli tas-saqaf applikabbli | 2.6-3.5m |
| Piż | 88kg |
| Daqs | 590 * 660 * 1025mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc; Manka: 1pc; Bracket u pjanċa 1set; Borża tal-ġbir tat-trab 3pcs |
Ritratt tal-Prodott


Dwar dan l-oġġett
- B'kapaċità ta 'ġbid ta' 4000m3/h (2350CFM).
- Mutur qawwi ta '2200w jagħti 2350CFM ta' fluss ta 'arja għal ġbid massimu.
- Power Tool Attwazzjoni tikkontrolla l-operazzjonijiet mixgħul/mitfi tal-vakwu b'għodda tal-enerġija.
- Disinn universali tar-rota għal trasport faċli
- Konnettur tal-pajp universali jipprovdi konnessjoni robusta b'kapaċità li jdur.
- Roti u xandara heavy-duty jipprovdu durabilità fuq il-post tax-xogħol.
It-tags Popolari: estrattur tat-trab għat-tindif tal-katusi tal-vakwu ac, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta




