Prodotti
Tagħmir tat-Tindif tal-Kattu tat-Tindif tal-Ventilazzjoni
tagħmir għat-tindif tal-kanal tat-tindif tal-ventilazzjoni
Mudell:KT-836
Funzjoni: tfarfir, vacuuming u kamera
Prezz:$2500-$2700
Il-funzjoni
tagħmir għat-tindif tal-kanal tat-tindif tal-ventilazzjoni jintuża prinċipalment għat-tindif tal-kanal tal-arja f'kummerċ u residenzjali.
Speċifikazzjoni
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell Nru. | KT-836 |
| Isem | tagħmir għat-tindif tal-kanal tat-tindif tal-ventilazzjoni |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 2800W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm, aġġustabbli mingħajr pass |
| Kapaċità ta 'ġbid | 2000m³/h |
| Kamera | Kamera HD, display LCD HD ta '10". |
| Manka | 50mm * 15m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Dawl | LED fanal ta 'quddiem |
| Kanali Applikabbli | Vertikali, orizzontali, tondi, rettangolari |
| Medda Applikabbli tal-Kattu | 100-800mm |
| Medda ta' katusa tal-ġbid | 100-500mm |
| Piż | 45kg |
| Daqs tal-Unità Prinċipali | 460 * 402 * 762mm |
| Pakkett | Kaxxa tal-injam tal-esportazzjoni |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Manka: 15m * 1pc Pinzell: 300/400/500/600mm, 1pc għal kull daqs |
Vantaġġ tal-prodott:
Ritratt tal-Prodott



FAQ
1: Int fabbrika jew kumpanija biss?
Aħna manifattur b'workshops biex nipproduċu prodotti bħal cable chain, guard shield, minfaħ tkopri li jgħinu jipproteġu l-magni tiegħek.
2: Għaliex nistgħu nagħżluk?
1) Professjonali -- Ħdimna f'din l-industrija għal aktar minn 20 sena, il-prodotti tagħna ġew ittestjati minn klijenti bla ebda dubju.
2) Relialbe -- Aħna fabbrika reali, aħna nsegwu l-prinċipju ta 'win-win.
3) Kompetittività -- Il-prodotti kollha huma magħmula fil-fabbrika tagħna, links qosra ta 'tranżazzjoni se jiffrankaw il-flus tiegħek.
3: Kif dwar l-ispiża tat-tbaħħir?
Jekk il-merkanzija tiegħek mhix kbira, nistgħu nagħmlu kunsinna permezz ta 'espress jew bl-ajru, jekk il-merkanzija tiegħek hija kbira, aħna nagħtuk għażliet fuq terminu ta' Kummerċ differenti għall-għażla tiegħek.
4: Kif dwar il-prezz?
Il-kwotazzjoni finali hija skont ir-riċeviment tad-deskrizzjoni sħiħa tal-prodott li trid, id-daqs, il-materjal, il-kwantità eċċ.
5: Kif dwar il-ħin tal-kampjun? Xi ngħidu dwar il-ħlas?
Il-ħin tal-kampjun 1-7 ijiem wara li tkun irċeviet il-ħlas jiddependi fuq mudelli differenti li tagħżel.
T/T, nistgħu naċċettaw ħlas flessibbli minn West Union, Paypal, karta ta 'kreditu eċċ.
It-tags Popolari: tagħmir tat-tindif tal-kanal tat-tindif tal-ventilazzjoni, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



