Prodotti
Robot tat-Tindif tal-Ventilazzjoni
1. applikabbli għall-kanali AC 250-800mm
2. il-veloċità tal-ġiri tar-robot 0.3m / s
3. tindif b'qawwa kbira 2800W
4. veloċità tal-pinzell 500rpm
5. Kapaċità ta 'Ġbid ta' Arja 1180CFM (2000m³ / h)
6. ix-xaft 15m
7. ħażna tal-kamera HD u tal-Vidjo
8. Prezz: $ 4500- $ 3800
Il-funzjoni
KT-976 Robot tat-tindif tal-ventilazzjoni
Vantaġġi:
1.Robot mgħammra bi driegħ lift, ir-robot jista 'jnaddaf it-trab mill-ħajt tal-kanali fl-aspetti kollha.
2. Robot li jaħdem fil-kanal f'0.3m / s, in-naħa ta 'fuq u t'isfel tar-robot huma mgħammra b'dħul ta' ġbid ta 'l-arja, ġbid biex tilħaq 2000m³ / h
3. 300mm / 400mm / 500mm / 600mm u daqsijiet personalizzati brushs jistgħu jiġu pprovduti għal kanali nodfa ta 'daqs differenti, jissodisfaw il-ħtiġijiet tat-tindif ta' postijiet differenti.
4. ix-xaft jilħaq 15m, jista 'jitnaddaf kanali twal, jiffranka l-ħin tiegħek.
5. Hemm kamera ta 'definizzjoni għolja AHD b'4 LED qawwi fuq ir-robot, tista' turi b'mod ċar is-sitwazzjoni ġewwa l-kanali f'ħin reali, u l-vidjow jista 'jinħażen biex iqabbel l-effett qabel u wara t-tindif.

Għaliex tuża robot tat-tindif biex tnaddaf il-kanali tal-ventilazzjoni?
Ħafna mill-kanali tal-ventilazzjoni huma tul u wisa 'tad-dwana, it-tindif manwali huwa diffiċli u perikoluż. Il-firxa tal-kanali tal-applikabilità tar-robot tat-tindif tagħna hija 250 mm - 800 mm, tista 'taħdem għal ħafna mill-kanali fis-suq, u minħabba li aħna l-manifattur, nistgħu apposta għalik pinzell twil, napplikaw għal 1m jew 2m tal-kanali. Ir-robot għandu kamera ta 'definizzjoni għolja mmuntata fuq rasha biex tkejjel kemm il-kanali qed jitnaddfu tajjeb. Jekk int kumpanija tat-tindif, qabel u wara t-tindif tar-ritratti tgħinek tikseb reviżjonijiet tajbin mill-klijenti tiegħek.
Lista tal-ippakkjar:
| L-unità prinċipali | 1pc |
| Robot | 1pc |
| Pajp | 15m * 1pc |
| Xkupilja | 300/400 / 500 / 600mm, 1pc għal kull daqs jew daqs tad-dwana |
Kumpannija:
Imwaqqfa fl-2009, aħna manifattur prinċipalment involut fil-produzzjoni u l-iżvilupp ta 'diversi tubi, tagħmir għat-tindif tal-kanali, robots tat-tindif u robots ta' spezzjoni. Għandna numru ta 'privattivi, u nikkooperaw mal-Assoċjazzjoni Ċiniża tat-Tindif għall-iskejjel tat-taħriġ tat-tindif tal-pipeline, u nibagħtu tekniċi tat-tindif tal-pipelines lill-partijiet kollha tal-pajjiż kull sena. Merħba klijenti mid-dinja kollha biex iżuru l-kumpanija tagħna u aħna ferħanin li naqsmu t-teknoloġija u l-esperjenza tal-inġinerija tagħna miegħek.
| Isem il-prodott | Robot tat-Tindif tal-Kanal AC |
| Mudell nru. | KT-976 |
| Enerġija | 2800w |
| Vultaġġ | 220-240v / 110v / 120v għażla |
| Frekwenza | 50HZ / 60HZ |
| Veloċità tal-pinzell | 500rpm aġġustabbli bla pass |
| Pajp | 15m |
| Firxa ta 'katusi applikabbli | 250-800mm |
| Kapaċità tal-Ġbid | 1180CFM (2000m³ / h) |
| Kamera | HD |
| Veloċità tat-tħaddim tar-robot | 0.3m/ s |
It-tags Popolari: robot tat-tindif tal-ventilazzjoni, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħis, lifa, rotobrush, Teinnova, tjubija
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



