Prodotti
Magna tat-Tindif tal-Grass tal-Egżost
1. Użati għat-tindif tal-grass tal-egżost tal-kċina
2. il-veloċità 0-1400rp aġġustabbli
3. applikabbli għall-kanali 100-800mm
4. tindif b'qawwa kbira 1500W
5. ix-xaft 15m-30m.
6. pompa ipprajmjar vakwu jappoġġja ilma sħun u injezzjoni aġent
7. disinn ta 'rota universali protable
8. Prezz: $ 2350- $ 2600
Il-funzjoni
Għaliex jagħżel magna tat-tindif tal-grass tal-Egżost tal-kċina tagħna?
It-tindif ġenerali tal-kċina jeħtieġ it-tneħħija manwali tat-tbajja taż-żejt jew it-tindif bil-magni tat-tbajja taż-żejt, iżda huwa diffiċli li tnaddaf it-tbajja taż-żejt b'mod effiċjenti u bir-reqqa. Madankollu, il-magna 8001 tagħna tista 'tintuża bi 8050, mgħammra b'pajp ta' konnessjoni professjonali biex tikkonnettja 8050 sa 8001, fowm sinjur jidħol fix-xaft ta '8001 bil-pajp ta' konnessjoni, jgħaddi lejn il-pinzell permezz tax-xaft. Ix-xkupilja li ddur b'veloċità għolja taħdem flimkien ma 'fowm imħeġġeġ, u mbagħad uża l-pompa mwaħħla tagħna li ttajjraq lilha nnifisha biex tittrasferixxi ilma sħun għar-ras tal-pinzell biex taħsel ir-ragħwa u ż-żejt fil-pipeline, u l-pipeline jitnaddaf.
Vantaġġ:
1. Il-8050 jista 'jiġi sprejjat b'ħafna ragħwa bi ftit aġenti. Ir-ragħwa tista 'żżomm mal-ħajt ta' ġewwa kollu, tikkuntattja bis-sħiħ maż-żejt u tħollhom.
2. Mutur qawwi ta '1500w jipprovdi veloċità tal-pinzell ta' 1400rpm, il-pinzell jista 'jkun ta' rotazzjoni 'l quddiem u bil-maqlub, nadif mingħajr Angolu mejjet.
3. Użati bħala sett, jistgħu jiġu sprejjati waqt it-tfarfir, effiċjenza doppja.
4. Faċli biex topera, kull magna hija mgħammra bi swiċċ tas-saqajn, rota universali fil-qiegħ

FAQ:
Q1: Int manifattur tal-makkinarju jew kumpanija kummerċjali?
A1: Aħna manifattur tal-magna affidabbli u nistgħu nipprovdulek l-aħjar servizz. Il-magni tagħna jistgħu jiġu personalizzati skont il-ħtiġijiet tal-klijenti. Merħba biex iżżur il-fabbrika tagħna!
Q2: Għandek manwal jew vidjo tat-tħaddim għalina biex tkun taf aktar dwar il-magna?
A2: Iva, għandna video tutorials għall-użu tal-magna, u t-tekniċi tagħna se jwieġbu wkoll il-mistoqsijiet tiegħek online fi kwalunkwe ħin
Q3: Tipprovdi garanzija?
A3: Aħna nipprovdu garanzija ta 'sena, appoġġ tekniku mingħajr limitu ta' żmien.
Q4: Il-magna tista 'tintuża biss ma' pajpijiet ta 'l-ilma?
A4: Il-magna tagħna hija mgħammra b'pompa self-priming, li tista 'terda' f'ilma kiesaħ, ilma sħun, u farmaċewtiċi, u tagħżel il-metodu ta 'tindif xieraq skont il-grad ta' tniġġis taż-żejt
| Isem il-prodott | Tindif tal-Katusi tal-Egżost tal-Kċina |
| Mudell nru. | KT-8001 |
| Enerġija | 1500w |
| Vultaġġ | 220-240v / 110v / 120v għażla |
| Frekwenza | 50HZ / 60HZ |
| Veloċità tal-pinzell | 0-1400rps aġġustabbli mingħajr pass |
| Pajp | 22mm * 15mm (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Firxa ta 'katusi applikabbli | 100-800mm |
| Piż | 93kg |
| Daqs | Unità ewlenija: 1pc Manka: 1pc Brush: 300/400 / 500 / 600mm, 1pc għal kull daqs Pompa ta 'ġbid: 1pc Pajp tal-ilma: 20m * 1pc |
| Isem il-prodott | Magna tal-Ġeneratur tal-Fowm |
| Mudell nru. | KT-8050 |
| Enerġija | 1500w |
| Vultaġġ | 220-240v / 110v / 120v għażla |
| Frekwenza | 50HZ / 60HZ |
| Pressjoni | 0.15-0.25mpa |
| Kurrenti | 5A |
| Kontroll tal-pressjoni | Awtomatiku |
| Piż | 30kg |
| Daqs | Unità ewlenija: 1pc Manka: 1pc |
It-tags Popolari: magna tat-tindif tal-grass tal-egżost, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħis, lifa, rotob, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



