Prodotti
Il-funzjoni
Deskrizzjoni tal-prodott
KT-8001 Il-magna tat-tindif tal-egżost tal-kċina tappoġġja t-tfarfir, it-tindif farmaċewtiku, it-tindif tal-ilma sħun. Abbiltà qawwija li tonqos, effiċjenza għolja.
KT-8001 Il-magna tat-tindif tal-egżost tal-kċina tista 'tiġi mqabbda ma' xkupilja tan-najlon jew xkupilja tal-wajer. Aġġustament stepless tal-veloċità tal-pinzell, appoġġ rotazzjoni pożittiva u negattiva.
Folja tad-dejta
| Mudell Nru. | KT-8001 |
| Isem | Magna tat-tindif tal-egżost tal-kċina |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 1500W |
| Kurrenti | 5A |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm, aġġustabbli mingħajr pass |
| Xaft flessibbli | 22mm * 15m (jista 'jiġi personalizzat f'massimu ta' 30m) |
| Medda Applikabbli tal-Kattu | 100-800mm |
| Piż | 93kg |
| Daqs | 1000 * 580 * 1000mm |
| Pakkett | Kaxxa tal-injam tal-esportazzjoni |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija, 1pc; Xaft flessibbli, 1pc * 15m; Pompa tal-ġbid, 1pc; Pinzell 4pcs: 300/400/500/600mm, 1pc għal kull daqs; Pajp tal-ilma, 1pc * 20m; Swiċċ tas-saqajn, 1pc. |
Ritratt tal-Prodott



Fabbrika
Anhui Kuaitong Technology Co., Ltd twaqqfet fl-2009. Aħna ċomb manifattura taċ-Ċina f'kanal AC, kanal HVAC, exhaust tal-kċina u ganċ, bojler, kondensatur, chiller, tagħmir għat-tindif tal-katusi u t-tubi għal 12-il sena.
It-tagħmir tagħna sikur u faċli biex jintuża jgħin biex jinżammu sistemi kritiċi biex issuq iffrankar fl-ispejjeż f'varjetà ta 'oqsma. Kuaitong joffri għażla kbira ta 'tagħmir tat-tindif iddisinjat biex imexxi l-effiċjenza tal-impjanti u l-faċilitajiet tas-sistemi tiegħek.
Il-prodotti tagħna solvew b'mod effettiv il-problemi tat-tindif fil-qasam tat-tindif tat-tubi u qasam ieħor tat-tindif, tejbu l-effiċjenza tal-manutenzjoni fil-qasam industrijali u kummerċjali, mhux limitati għall-kumpaniji tal-manutenzjoni tal-bini u l-apparat, sistema ta 'tisħin, Sistema ta' ventilazzjoni, arja kondizzjonata ċentrali, industrija kimika, Industrija Petrokimika , impjant tal-enerġija, kumpanija tal-manifattura, industrija tal-ipproċessar tal-ikel, sistema ta 'trasport u distribuzzjoni, industrija tal-karta, industrija tal-vapuri, industrija marittima u eċċ.
FAQ
1. Inti manifattur jew kumpanija tal-kummerċ?A:Aħna manifattur. Il-prodotti kollha tagħna huma żviluppati minna nfusna.
2. Kemm idum biex iwassal?
A: Aħna nibgħatu l-istess jum, skond il-loġistika, ġeneralment nistgħu nilħqu d-dinja fi żmien 7 ijiem.
3. Inti toffri garanzija u appoġġ tekniku?
A: Noffru 1 snin ta 'garanzija, appoġġ tekniku mingħajr żmien limitat.
4. Nistgħu nippersonalizzaw il-prodott?
A: Sure, aħna nilqgħu nippersonalizzaw il-proġett, nistgħu anke niżviluppaw prodotti ġodda skont il-bżonnijiet tiegħek.
Prodotti relatati

It-tags Popolari: Magni tat-tindif tal-egżost tal-kċina, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta

