Prodotti
Kċina Exhaust Ductwork Cleaner
1. Użat għat-tindif tal-grass tal-egżost tal-kċina
2. veloċità 0-1400rps aġġustabbli
3. applikabbli għal kanali ta' 100-800mm
4. tindif b'qawwa kbira ta '1500W
5. xaft 15m-30m.
6. vakwu priming pompa tappoġġja ilma sħun u injezzjoni aġent
7. disinn tar-rota universali protable
8. Prezz: $2350-$2600
Il-funzjoni
KT-8001 Cleaner tal-Kina tal-Exhaust tal-Kċina
1. Xaft ta '1500w Kitchen Exhaust Ductwork Cleaner huwa 20m -30m, ventijiet twal għal tindif faċli.
2. Il-veloċità tal-pinzell ta '1500w Kitchen Exhaust Ductwork Cleaner hija 0-1400rps stepless aġġustabbli.
3. 4pcs xkupilji pprovduti, xkupilji tan-najlon għal żejt tal-għorik malajr, u xkupilji tal-wajer għat-tindif tal-grass tqil tar-ristoranti tal-kantin tal-fabbrika tal-ikel.
4. Modi ta 'tħaddim multipli, fwawar b'veloċità għolja, ħoll tal-fowm, fwawar b'temperatura għolja, u tindif bir-reqqa tat-tbajja taż-żejt
Applikazzjoni

Bil-liġi, it-tindif tal-egżost tal-kċina huwa meħtieġ fi kważi l-istabbilimenti kummerċjali kollha tat-tisjir. Tipprevjeni l-kontaminazzjoni tal-ikel, tissodisfa r-rekwiżiti tas-saħħa u s-sigurtà tal-gvern, il-grass jipproduċi wkoll dħaħen irritanti u irwejjaħ spjaċevoli li jistgħu jkollhom impatt negattiv fuq ir-reputazzjoni tal-klijent tiegħek, li hija raġuni oħra, jekk mhux l-aktar importanti, biex tiżgura li s-sistemi tal-estrazzjoni taż-żejt jitnaddfu sewwa biex jevitaw in-negozju telf u vittmi min-nirien tal-grase
FAQ:
Q1: Inti manifattur tal-makkinarju jew kumpanija kummerċjali?
A1: Aħna manifattur tal-magni affidabbli u nistgħu nipprovdulek l-aħjar servizz. Il-magni tagħna jistgħu jiġu personalizzati skont il-ħtiġijiet tal-klijenti. Merħba biex iżżur il-fabbrika tagħna!
Q2: Għandek manwal jew vidjo ta 'operazzjoni biex inkunu nafu aktar dwar il-magna?
A2: Iva, għandna video tutorials għall-użu tal-magna, u t-tekniċi tagħna wkoll iwieġbu l-mistoqsijiet tiegħek online fi kwalunkwe ħin
Q3: Inti tipprovdi garanzija?
A3: Aħna nipprovdu garanzija ta 'sena, appoġġ tekniku mingħajr limitu ta' żmien.
Q4: Tista 'l-magna tintuża biss ma' pajpijiet ta 'l-ilma?
A4: Il-magna tagħna hija mgħammra b'pompa awto-priming, li tista 'terda ilma kiesaħ, ilma sħun, u farmaċewtiċi, u tagħżel il-metodu ta' tindif xieraq skond il-grad ta 'tniġġis taż-żejt
| Isem tal-prodott | Kċina Exhaust Ductwork Cleaner |
| Mudell nru. | KT-8001 |
| Qawwa | 1500w |
| vultaġġ | 220-240v/110v/120v għażla |
| Frekwenza | 50HZ/60HZ |
| Veloċità tal-pinzell | 0-1400rps aġġustabbli mingħajr pass |
| Manka | 22mm * 15mm (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Firxa tal-katusi applikabbli | 100-800mm |
| Piż | 93kg |
| Daqs | Unità ewlenija: 1pc Manka: 1pc Pinzell: 300/400/500/600mm, 1pc għal kull daqs Pompa tal-ġbid: 1pc Pajp ta 'l-ilma: 20m * 1pc |
It-tags Popolari: kċina exhaust ductwork cleaner, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



