Prodotti

Il-funzjoni
Parametru
| Itage | 220-240V/110V |
| wer | 750W |
| ush Veloċità | 0-1700rpm, aġġustabbli mingħajr pass |
| Xaft essibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| tmienja | 49KG |
| ze | 1045 * 335 * 540mm |
| ackage | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru tat-Tubu applikabbli | 6.5-200mm |
| Tan dard Lista tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp ta 'l-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| vantaġġi | 1. Linji ta 'kontroll doppju, jistgħu jaħdmu fl-istess ħin 2. Veloċità hija stepless aġġustabbli 3. L-ilma huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 4. Xaft flessibbli ta 'l-istainless steel 5. Xkupiljar bil-ġett ta 'l-ilma 6. Swiċċ tas-saqajn |
Deskrizzjoni tal-Prodotti
1.Dual Axis Linkage, Multiplikazzjoni Effiċjenza:Is-sistema tutilizza żewġ assi flessibbli (jew assi flex kif jissejħu) biex jaħdmu simultanjament. Permezz ta 'mekkaniżmu ta' rabta sofistikat, iż-żewġ assi huma kapaċi jaħdmu flimkien, li jippermettu firxa usa 'ta' żoni ta 'tindif u sforz ta' tindif aktar b'saħħtu, li jtejjeb b'mod sinifikanti l-effiċjenza tal-proċess tat-tindif. Dan id-disinn huwa partikolarment adattat għal żoni kbar, diffiċli biex jintlaħqu jew li jeħtieġ li jitnaddfu b'mod effiċjenti.
2.Linji ta 'kontroll doppju:Dan normalment ifisser li s-sistema tista' tkun mgħammra b'żewġ mekkaniżmi ta' kontroll separati jew iddisinjati biex jikkontrollaw kemm xaftijiet flessibbli kif ukoll it-tagħmir assoċjat tagħhom (eż. sistema ta' sprej tal-ilma, veloċità tal-brush, eċċ.) simultanjament. Dan id-disinn isaħħaħ il-flessibilità u l-manuvrabbiltà tas-sistema, li jippermetti lill-utent jaġġusta l-parametri tat-tindif għal bżonnijiet speċifiċi.
3.Dħul ta 'l-ilma fuq ix-xaft:Dan ifisser li s-sistema hija mgħammra b'daħla tal-ilma waħda jew aktar li jinsabu fuq ix-xaft (li jistgħu jirreferu għal parti tat-tagħmir jew struttura f'ambjent speċifiku tax-xogħol) għall-provvista tal-ilma fiż-żona tat-tindif. Id-disinn tal-bexx ta 'l-ilma waqt it-tfarfir effettivament irattab u fwawar it-tbajja' iebsa, u jtejjeb ir-riżultati tat-tindif.
4.Veloċità tal-Pinzell aġġustabbli:Din il-karatteristika tippermetti lill-utent jaġġusta l-veloċità rotazzjonali tal-pinzell skont il-materjal tal-wiċċ li jrid jitnaddaf, il-grad ta 'tbajja' u fatturi oħra. Veloċitajiet bil-mod huma tajbin għal tindif fin jew uċuħ sensittivi, filwaqt li veloċitajiet għoljin huma tajbin biex jitneħħa malajr ħmieġ tqil.
5.Swiċċ pnewmatiku mħaddem bis-sieq:Bl-iswiċċ pnewmatiku mħaddem bis-sieq, l-utent jista 'faċilment jikkontrolla l-bidu u l-waqfien tal-unità mingħajr ma jħalli ż-żona tax-xogħol, li jtejjeb l-effiċjenza tax-xogħol, inaqqas il-kumplessità tat-tħaddim tal-idejn, u jżid is-sigurtà operattiva.
ċertifikat

It-tags Popolari: cleaner tax-xaft doppju, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta
