Prodotti

KT101 Magni tat-Tindif tal-Pipeline Portabbli Professjonali B'Sistema ta 'Injezzjoni ta' Veloċità Aġġustabbli U Ilma
1.model:kt-101
2.$600-$650
Il-funzjoni
Deskrizzjoni tal-Prodotti
Deskrizzjoni tal-Prodott
Soluzzjoni Avvanzata ta 'Tindif li jinġarr għal Pajpijiet Industrijali
Il-Magni tat-Tindif tal-Pipeline Portable Professjonali KT101 tagħti tindif ta '-prestazzjoni għolja bis-sistema innovattiva tagħha ta' veloċità aġġustabbli ta '0-1400 RPM u t-teknoloġija ta' injezzjoni ta 'ilma ta' preċiżjoni. Iddisinjata għal timijiet ta 'manutenzjoni industrijali, din il-magna kompatta iżda qawwija tneħħi b'mod effettiv l-iskala, id-debris u l-kontaminanti minn pajpijiet li jvarjaw minn tubi ta' dijametru żgħir għal pipelines industrijali kbar.
Pakkett Professjonali Tlesti Jinkludi
Unità ewlenija tat-tindif b'mutur 0-1400 RPM
Sistema ta' żennuna tal-isprej ta'-pressjoni għolja
Komponenti tal-injezzjoni tal-ilma
Pniezel u aċċessorji ta' grad-professjonali
Kaxxa tal-ġarr għat-trasport u l-ħażna
ċertifikat

| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-202 |
| Isem | Tube cleaner |
| Vultaġġ | 220-240V/110-120V |
| Qawwa | 550W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm (aġġustabbli mingħajr pass) |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 27.5KG |
| Daqs | 405 * 225 * 400mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Linji ta 'kontroll doppju b'linja waħda żejda 2.Disinn tar-rota għal portabbli 3.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma xaft flessibbli 4.steel 5.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 6.Foot switch |
It-tags Popolari: Magna tat-tindif tal-pipeline portabbli professjonali kt101 b'veloċità aġġustabbli u sistema ta 'injezzjoni tal-ilma, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
AktarNaddaf Awtomatiku tat-Tubi tal-Kondensatur
AktarMagni għat-tħammil tal-pajp tal-bojler maqsum
AktarMagni tat-Tindif tat-Tubi tal-Chiller tax-Xaft Fless...
AktarKT-203 Magni tat-Tindif tat-Tuberi tal-Kondensatur
AktarKT-101 Industrijali Pipe Cleaner Chiller Tube Cleane...
AktarMagni Effiċjenti għat-Tindif tat-Tubi Kt-203: Soluzz...
Ibgħat l-inkjesta
