Prodotti
Il-funzjoni
1. Parametru tal-Prodott
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-208 |
| Isem | Magni għat-tindif ta' tubi għat-tindif ta' tubi |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 375W |
| Veloċità tal-Pinzell | 900rpm |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 19KG |
| Daqs | 185 * 335 * 355mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 2.Disinn portabbli 3.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 4.Foot switch |


2. Deskrizzjoni tal-Prodott
Il-magna nadifa tal-pajpijiet KT-208 hija applikabbli għat-tindif ta 'tipi ta' kondensatur / skambjatur tas-sħana / preheater ta 'l-arja / evaporatur / heater / tubu chiller u tubi oħra. Il-magna nadifa tal-pajpijiet tintuża ħafna f'impjant tal-enerġija, kimika, impjant tal-ipproċessar tal-ikel, fabbrika farmaċewtika, impjant tal-ipproċessar tal-produzzjoni tal-pajpijiet, bini tal-lukanda, eċċ.
Dijametru addattat: 6.35 mm sa 25.4 mm
Applika materjal tat-tubu: tubu tar-ram, tubu tal-istainless steel, pajp tal-ħadid fondut, pajp tal-PVC, pajp tal-grafita, eċċ.
3. Karatteristiċi:
1. Daqs żgħir, disinn tat-tip żgħir, faċli biex iġorr u topera (persuna waħda topera).
2. Il-veloċità tar-rotazzjoni hija 900rpm.
3. Disinn ta 'linja doppja, (linja waħda komuni u linja waħda żejda).
4. Xaft flessibbli li jista 'jinqala' biex testendi l-ħajja tas-servizz tax-xaft flessibbli.
5. Għalf l-ilma direttament mat-tarf ta 'fuq tax-xaft artab biex tipproteġi lill-ospitant.
6. Il-korp ewlieni huwa bord tat-tpinġija tal-wajer ta 'l-istainless steel 304.
Is-servizz tagħna
1.Online / servizzi ta 'bejgħ:
a. kwalità super u solida
b. twassil veloċi u puntwali
c. pakkett ta 'esportazzjoni standard jew personalizzat
2. Servizzi ta' wara l-bejgħ:
a. għajnuna biex tibni l-proġett tiegħek
b. tiswija u manutenzjoni bi kwalunkwe problema fil-garanzija.
c. spare parts u liebes partijiet b'xejn jew bi skont kbir
d. kwalunkwe feedback tal-magna jista 'jgħidilna sabiex inkunu nistgħu nagħtuk l-aħjar servizz
3. Servizzi oħra ta' kooperazzjoni:
a. sehem tal-għarfien tat-teknoloġija
b. pariri dwar l-espansjoni tan-negozju
c. appoġġ tekniku bil-vidjo
It-tags Popolari: magna nadifa tal-pajpijiet, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



