Prodotti

Il-funzjoni
parametru
| Mudell nru. | KT-101 |
| Isem | Tube cleaner |
| Vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 375W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400rpm, aġġustabbli mingħajr pass |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 13KG |
| Daqs | 170 * 200 * 350mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc+ Xaft flessibbli: 7.6m * 1pc Pinzell: 10pcs Pajp ta 'l-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
Deskrizzjoni tal-Prodotti
KT-101 huwa adattat għall-fouling ta 'pipelines varji, kif ukoll descaling u descaling ta' kondensaturi, evaporaturi, skambjaturi tas-sħana u tubi oħra ta 'skambjaturi tas-sħana. Id-disinn ħafif jagħmel il-prodott faċli biex jinġarr.
VANTAĠĠI
1.Veloċità aġġustabbli infinitament minn 0 sa 1400
Deskrizzjoni tal-karatteristiċi: Il-veloċità aġġustabbli infinitament tal-unità minn 0 sa 1400 tfisser li l-utent jista 'jaġġusta b'mod preċiż il-veloċità tal-unità biex taqdi l-ħtiġijiet ta' kompiti ta 'tindif differenti. Din il-flessibbiltà tippermetti lill-unità tadatta għal firxa wiesgħa ta 'materjali tal-wiċċ u livelli ta' ħmieġ, u b'hekk tipprovdi soluzzjoni ta 'tindif aktar personalizzata.
2. Dħul tal-ilma fuq ix-xaft
Deskrizzjoni tal-karatteristiċi: L-unità hija mgħammra b'daħla tal-ilma fuq ix-xaft, li hija konnessjoni ddisinjata speċifikament għall-introduzzjoni tal-ilma tat-tindif. Dan id-disinn jippermetti li l-unità tkompli tirċievi l-ammont meħtieġ ta 'ilma matul il-proċess tat-tindif u jappoġġja l-metodu tat-tindif bl-isprej u l-pinzell, li jsaħħaħ l-effett tat-tindif u jissimplifika l-proċess ta' tħaddim.
3. Żieda fil-veloċità tat-tindif
Deskrizzjoni: It-tagħmir huwa ddisinjat biex iżid b'mod sinifikanti l-veloċità tat-tindif, ħafna drabi permezz tal-użu ta 'mekkaniżmi ta' tindif effiċjenti, sistemi ta 'enerġija qawwija jew flussi tax-xogħol ottimizzati. Żieda fil-veloċità tat-tindif mhux biss tfisser li l-kompiti tat-tindif jistgħu jitlestew aktar malajr, iżda wkoll tgħin biex jitnaqqsu l-ispejjeż tax-xogħol u tittejjeb l-effiċjenza tax-xogħol.
4. Xkupilja u sprej ta 'l-ilma għal riżultati ta' tindif aħjar
Deskrizzjoni tal-karatteristika: L-unità tgħaqqad it-tfarfir u l-bexx tal-ilma, taħlita li tipproduċi riżultati ta 'tindif aħjar. Il-pinzell ineħħi l-ħmieġ permezz ta 'frizzjoni fiżika, filwaqt li l-ġett ta' l-ilma jgħin biex itaffi l-ħmieġ, inaqqas ir-reżistenza għall-frizzjoni u aħsel il-ħmieġ li jitfarfar. It-tnejn jikkumplimentaw lil xulxin, u jagħmlu l-proċess tat-tindif aktar effiċjenti u bir-reqqa.
5. Firxa wiesgħa ta 'proġetti ta' tindif
Deskrizzjoni tal-karatteristiċi: It-tagħmir għandu firxa wiesgħa ta 'applikabbiltà u jista' jimmaniġġja ħafna tipi ta 'proġetti ta' tindif. Dan jinkludi, iżda mhux limitat għal, tindif domestiku, tindif industrijali, manutenzjoni ta 'utilità u ħafna oqsma oħra. Il-funzjonijiet u l-flessibbiltà qawwija tiegħu jagħmlu t-tagħmir għodda ta 'tindif indispensabbli f'ħafna xenarji.

ċċertifikat

It-tags Popolari: mudell bażiku tal-magna tat-tindif tat-tubi, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta
