Prodotti
Magni tat-Tindif tat-Tubi tal-Kondensatur tat-Tubu tal-Kondensatur
Magna tat-tagħmir tat-tindif tat-tubi tal-iskambjatur tas-sħana
Mudell: KT-208
Prezz: $650-$800
Il-funzjoni
Deskrizzjoni
Il-magna tat-tindif tat-tubi tat-tindif tat-tubi tal-kondensatur hija ideali għat-tindif ta' tubi/pajpijiet 6.35mm-25.4mm (1/4''-1'') ID F'chillers, kondensaturi, evaporaturi, magni ta' assorbiment u skambjaturi tas-sħana eċċ.
Vantaġġi
Prestazzjoni stabbli
- Linji ta 'kontroll doppju
- Linja prinċipali flimkien ma 'linja standby
- Tiżgura t-tlestija bla xkiel tal-proġett.
Star tal-prestazzjoni tal-ispiża
- Prestazzjoni stabbli
Garanzija ta 'sena
Parametru tal-Prodott
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-208 |
| Isem | Magna tat-tindif tat-tubu tat-tindif tat-tubu tal-kondensatur |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 375W |
| Veloċità tal-Pinzell | 900rpm |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 19KG |
| Daqs | 185 * 335 * 355mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 2.Disinn portabbli 3.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 4.Foot switch |


Il-qawwa tat-teknoloġija, innovazzjoni bla limitu
Assigurazzjoni tal-Kwalità
Il-kumpanija tagħna għaddiet iċ-ċertifikazzjoni tas-sistema ta 'kwalità ISO9001 u CE, u għandha s-sistema ta' proprjetà intellettwali tagħha stess, u kisbet aktar minn mitt privattiva ta 'invenzjoni. Mit-twaqqif tagħha, il-kumpanija ffokat fuq l-integrazzjoni tar-riżorsi fit-teknoloġija, prodotti, applikazzjonijiet, swieq u kapital.
2.Servizz Tajjeb
Aħna nipprovdu appoġġ tekniku ta 'wara l-bejgħ b'xejn, jekk tiltaqa' ma 'xi problemi tekniċi, tista' tikkuntattjana fi kwalunkwe ħin, għandna persunal professjonali tas-servizz tal-konsumatur biex issolvi d-dubji tiegħek online fi kwalunkwe ħin.
3.Price Vantaġġ
Il-kumpanija tinsisti li tieħu r-rotta ta 'kwalità għolja u prezzijiet raġonevoli.
4.Factory Bejgħ bl-ingrossa
Aħna kumpanija industrijali u kummerċjali integrata, b'tim professjonali, persunal ta 'riċerka u żvilupp tekniku eċċellenti, persunal tal-produzzjoni u l-bqija. Kumpanija tagħna tiffoka fuq ir-riċerka, żvilupp, produzzjoni, bejgħ u servizz ta 'tagħmir tal-laser ta' qawwa għolja.
It-tags Popolari: kondensatur tubu cleaner tubu magna tat-tindif, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



