Prodotti
Magni tat-Tindif tat-Tubi tal-Iskambjatur tas-Sħana
Użat għat-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana
0-1400rpm veloċità aġġustabbli
6.35mm-25.4mm tubu applikabbli
Qawwa tat-tindif ta '550W
7.6m xaft * 2pcs
20m daħla tal-ilma
disinn universali tal-iswiċċ tar-rota u tas-saqajn
Prezz: $950-$1200
Il-funzjoni
KT-202 Tagħmir għat-Tindif tat-Tubi tal-Chiller
1, Xkupiljar 'il quddiem u funzjoni b'lura, descaling fil-fond u jipprevjeni l-iġġammjat.
2, Applikabbli għal diversi dijametri ta 'tubi tar-ram tal-kondensatur, li jistgħu effettivament inaddfu skala, sadid, eċċ.
3, 0-1400r/min regolazzjoni tal-veloċità stepless, Il-veloċità tista 'tiġi aġġustata minn 0 għal 1400 rpm. Taħt kundizzjonijiet tax-xogħol normali, il-veloċità tista 'tiġi aġġustata għall-istat tan-nofs, f'dan iż-żmien il-veloċità hija ta' madwar 900 rpm; jekk huwa partikolarment diffiċli biex timmaniġġa Il-veloċità tal-kundizzjoni tax-xogħol tista 'tiġi aġġustata għal 600 rpm, u l-veloċità tista' tiġi aġġustata għal 1400 rpm f'kundizzjonijiet ta 'xogħol sempliċi biex ittejjeb il-veloċità tat-tindif.
4, ix-xaft flessibbli jidħol direttament fl-ilma biex jipproteġi lill-ospitant
5, Ix-xaft flessibbli jista 'jitneħħa u faċli biex jinżamm, u jestendi l-ħajja tas-servizz tax-xaft flessibbli
6, Disinn ta 'l-istil tal-karrettun: disinn tal-qafas tal-karrettun, faċli biex tiċċaqlaq, mingħajr inkwiet u li jiffranka x-xogħol;
Plista acking
| unità prinċipali | 1pc |
| xaft miksi najlon flessibbli | 7.6m * 2pcs (dijametru 10mm/12mm) |
| Pinzell tan-najlon | 10pcs |
| pajp tal-ilma | 20m * 1pc |
| swiċċ tas-saqajn | 1pc |
Għaliex għandna naddaf it-tubi?
Il-chiller huwa parti kritika taċ-ċiklu tas-sistema tal-ilma. L-indafa tal-chiller għandha impatt kbir fuq l-effiċjenza tal-ħruġ tal-magna. Il-pipelines huma suxxettibbli għal ħama, skalar minerali, diversi tipi ta 'debris, eċċ. Waqt it-tħaddim. Dawn il-mekkaniżmi tal-fouling tat-tubi jimpedixxu l-fluss tal-ilma li jkessaħ, inaqqsu t-trasferiment tas-sħana, u jagħmlu ħsara lill-uċuħ tat-tubi. Ir-riżultat finali tat-tniġġis tal-pipeline huwa li titnaqqas l-effiċjenza tal-iskambju tas-sħana, li jirriżulta f'effiċjenza baxxa tax-xogħol. It-tħaddim fit-tul tal-magna f'dan l-ambjent se jżid it-telf tal-magna u jqassar il-ħajja tas-servizz.
Applikazzjoni:

FAQ:
Q1: Inti manifattur jew negozjant?
A1: Aħna manifattur, il-fabbrika tinsab fil-Park Industrijali ta 'Gongtou Chuangzhitiandi, Hefei, Provinċja ta' Anhui, b'teknoloġija ta 'tagħmir komplut, dipartimenti sperimentali u tal-manifattura, merħba iżżur.
Q2: X'jiġri jekk il-persunal tagħna m'għandux esperjenza tindif ta 'tubi bil-magna?
A2: Aħna nipprovdu korsijiet bil-vidjo tal-operat. Jekk tiltaqa 'ma' xi problemi waqt it-tħaddim, tista 'tikkuntattjana fi kwalunkwe ħin. L-istaff tagħna ta 'inġinerija b'esperjenza ser jagħtik soluzzjonijiet skont is-sitwazzjoni attwali tiegħek.
Q3: Kif tagħżel pinzell u xaft nadif?
A3: tube inner diameter ≥ brush diameter >dijametru tax-xaft flessibbli
L-iktar ħaġa importanti hija li tkejjel id-dijametru ta 'ġewwa tat-tubu, aħna nipprovdu x-xkupilja xierqa u xaft flessibbli skond id-daqs tiegħek.
| Isem tal-prodott | Tagħmir tat-Tindif tat-Tubi tal-Chiller |
| Mudell nru. | KT-202 |
| Qawwa | 550w |
| vultaġġ | 220-240v/110v/120v għażla |
| Frekwenza | 50HZ/60HZ |
| Veloċità tal-pinzell | 0-1400rps aġġustabbli mingħajr pass |
| Xaft | 7.6m * 2pcs |
| Firxa tal-katusi applikabbli | 6.35mm-25.4mm |
| Piż | 27.5kg |
It-tags Popolari: magna tat-tindif tat-tubi tal-iskambjatur tas-sħana, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



