Prodotti
Magna Nadifa tat-Tubi
Użat għat-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana tal-kondonser chiller
Veloċità ta '900rpm aġġustabbli
Tubu ta '6.35mm-25.4mm applikabbli
Qawwa tat-tindif 375W
7.6m xaft * 2pcs
Dħul ta '20m ilma
disinn universali tar-rota u tas-sieq swiċċ
Prezz: $ 690- $ 750
Il-funzjoni
Magna Nadifa tat-Tubu KT-208
1, Linja ta 'kontroll doppju, linja Standby hija rakkomandata li tintuża biex tipprevjeni t-tixjiħ tal-linja prinċipali wara 5.6 snin ta' użu, tipprevjeni wkoll inċidenti fil-proċess ta 'kostruzzjoni, tista' tuża l-emerġenza tal-linja standby.
2, L-ilma jmur direttament fil-qtar flessibbli, l-ebda magna prinċipali tad-dħul ta 'l-ilma biex testendi l-ħajja tas-servizz tat-tagħmir
3, xaft flessibbli jista 'jiġi żarmat u faċli biex jinżamm, u jestendi l-ħajja tas-servizz ta' xaft flessibbli
4, Disinn tar-ras tal-pinzell tond, ix-xkupilja tat-tindif ma tagħmilx ħsara lill-pajp
5, Daqs żgħir355 * 335 * 185mm, piż ħafif 19kg, faċli biex tinġarr.
Plista acking
| unità prinċipali | 1pc |
| xaft miksi tan-najlon li ma jifflmentax | 7.6m * 2pcs (dijametru 10mm / 12mm) |
| Pinzell tan-najlon | 10pcs |
| pajp ta 'l-ilma | 20m * 1pc |
| swiċċ ta' l-saqajn | 1pc |
Għaliex għandna innaddfu t-tubi?
Il-kessieħ huwa parti kritika taċ-ċiklu tas-sistema tal-ilma. L-indafa tal-kessieħ għandha impatt kbir fuq l-effiċjenza tal-ħruġ tal-magna. Il-pipelines huma suxxettibbli għall-ħama, skalar minerali, diversi tipi ta 'fdalijiet, eċċ waqt it-tħaddim. Dawn il-mekkaniżmi ta 'fouling tat-tubi jimpedixxu l-fluss ta' ilma li jkessaħ, inaqqsu t-trasferiment tas-sħana, u jagħmlu ħsara lill-uċuħ tat-tubi. Ir-riżultat finali tat-tniġġis tal-pipeline huwa li titnaqqas l-effiċjenza tal-iskambju tas-sħana, li tirriżulta f'effiċjenza baxxa tax-xogħol. It-tħaddim fit-tul tal-magna f'dan l-ambjent se jżid it-telf tal-magna u jqassar il-ħajja tas-servizz.
Applikazzjoni:

Fabbrika tagħna:
Anhui Kuaitong Technology Co, Ltd hija l-manifatturi tat-tagħmir tat-tindif tal-pipeline taċ-Ċina, tiffoka fuq id-disinn u l-produzzjoni ta 'kondensatur ċentrali tal-arja kondizzjonata aktar nadif / tindif tal-kanali / apparat li jnaddaf il-pajpijiet tal-kondensatur / deterġenti tat-tindif tal-pajpijiet tal-arja / tindif tat-tubi tal-iskambjatur tas-sħana / tindif tat-tubi tal-bojler, tindif tal-pipeline / kċina / sterilizzatur / robot tat-tindif tal-pajpijiet, eċċ. Ilna naġġornaw id-disinn għal kundizzjonijiet tax-xogħol differenti. Jekk ma tafx liema magna tista 'tintuża biex tnaddaf it-tubi tiegħek, jew ma ssibx magna xierqa, tista' tikkuntattjana. Nirrakkomandaw prodotti adattati għalik, jew nistgħu niddisinjaw prodotti ġodda għalik.
| Isem il-prodott | Magna Nadifa tat-Tubi |
| Mudell nru. | KT-208 |
| Enerġija | 375w |
| Vultaġġ | 220-240v / 110v / 120v għażla |
| Frekwenza | 50HZ / 60HZ |
| Veloċità tal-pinzell | 900rps aġġustabbli mingħajr pass |
| Shaft | 7.6m * 2pcs |
| Firxa ta 'katusi applikabbli | 6.35mm-25.4mm |
| Piż | 19kg |
It-tags Popolari: tubu magna nadifa, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, tjubija
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



