Prodotti
Cleaner tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana
Cleaner tat-tubu tal-exhanger tas-sħana
Mudell: KT-202
Prezz: $950-$1200
Il-funzjoni
It-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana jintuża għat-tindif ta 'tubi u pajpijiet f'kondensatur, skambjatur tas-sħana, preheater tal-arja, evaporatur, heater, chiller eċċ. Jagħmel tubi u pajpijiet tindif sempliċi b'operazzjoni ta 'persuna waħda. Materjali addattati ta 'tubi: Ram, azzar li ma jissaddadx, ħadid fondut, PVC, grafita u l-bqija. Huwa użat ħafna f'impjanti tal-enerġija, kimiċi, impjanti tal-ipproċessar tal-ikel, fabbrika farmaċewtika, bini ta 'lukandi, eċċ.
Parametru tal-Prodott
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-202 |
| Isem | Cleaner tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 375W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400r/min, aġġustabbli mingħajr pass |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 27.5KG |
| Daqs | 400 * 225 * 405mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.35-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Linji ta 'kontroll doppju b'linja waħda żejda 2.Disinn tar-rota għal portabbli 3.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 4.Rotazzjoni pożittiva u negattiva 5.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 6.Foot switch |



Vantaġġi
Tagħmir professjonali - l-ebda ħsara lill-pajp.Sempliċi biex topera - taħriġ minimu meħtieġ.
Rivers disponibbli
Kostruzzjoni ta 'l-azzar-ħajja twila.
Qabbad u skonnettja malajr ix-xaft flessibbli - l-ebda għodda meħtieġa.
Għodda tat-tindif interkambjabbli - versatili.
Is-servizz tagħna
1. Garanzija: garanzija ta 'sena
2. Spare Parts: Noffru spare parts is-sena kollha bi prezz tal-ispiża għall-klijenti preċedenti tagħna.
3. Operazzjoni u Manutenzjoni: Aħna ser noffrulek manwal dettaljat ta 'operazzjoni u vidjows
4. Servizz onlajn: Il-mistoqsija tiegħek se tingħata tweġiba fi żmien 24 siegħa.
It-tags Popolari: cleaner tubu tal-exhanger tas-sħana, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



