Prodotti
Magni tat-Tindif tat-Tubi tal-Iskambjatur tas-Sħana tal-Chiller
Magna tat-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana tal-chiller
Mudell: KT-208
Prezz: $650-$800
Il-funzjoni
Deskrizzjoni
Il-magna tat-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana tal-chiller hija adattata għal kull tip ta 'tindif intern tat-tubi. Il-prodott għandu l-prestazzjoni stabbli. Il-qoxra tadotta pjanċa tat-tpinġija tal-wajer 304, qatt ma sadid. Fl-istess ħin, il-magna tat-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana tal-chiller hija mgħammra bi swiċċ tas-saqajn u provvista ta 'enerġija ta' protezzjoni kontra t-tnixxija biex tiżgura s-sigurtà tal-kostruzzjoni. Disinn ta 'xaftijiet doppji b'linja ewlenija waħda u linja standby oħra, biex tiżgura t-tlestija bla xkiel tal-proġett.
Parametru tal-Prodott
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-208 |
| Isem | Magna tat-tindif tat-tubu tal-iskambjatur tas-sħana tal-chiller |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 375W |
| Veloċità tal-Pinzell | 900rpm |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 19KG |
| Daqs | 185 * 335 * 355mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.5-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 2.Disinn portabbli 3.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma 4.Foot switch |


Vantaġġi
Prestazzjoni stabbli
- Linji ta 'kontroll doppju
- Linja prinċipali flimkien ma 'linja standby
- Tiżgura t-tlestija bla xkiel tal-proġett.
Star tal-prestazzjoni tal-ispiża
- Prestazzjoni stabbli
Garanzija ta 'sena
Is-Servizz tagħna
1.More Servizz professjonali fl-Ippakkjar u l-prodotti tal-istampar li jesportaw il-qasam
2.Aħjar ta 'manifattura ħila
Terminu ta 'ħlas 3.Various li tagħżel: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4.Kwalità għolja / Materjal Sikur / Prezz kompetittiv
5.Ordni żgħira disponibbli
6.Reazzjoni malajr
7.More trasport sikur u veloċi
8.Disinn OEM għall-klijenti kollha
It-tags Popolari: chiller heat exchanger tubu magna tat-tindif, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta




