Prodotti
Magni tat-Tindif tal-Kondensatur tal-Iskambjatur tas-Sħana
Mudell: Magni tat-Tindif tal-Kondensatur tal-Iskambjatur tas-Sħana KT-202
Prezz: $950-$1100
Il-funzjoni
1. Parametru tal-Prodott
| Skeda ta' Data Teknika | |
| Mudell nru. | KT-202 |
| Isem | Magni tat-Tindif tal-Kondensatur tal-Iskambjatur tas-Sħana |
| vultaġġ | 220-240V/110V |
| Qawwa | 375W |
| Veloċità tal-Pinzell | 0-1400r/min, aġġustabbli mingħajr pass |
| Xaft flessibbli | 6/8/10/12mm * 7.6m (jistgħu jiġu personalizzati) |
| Piż | 27.5KG |
| Daqs | 400 * 225 * 405mm |
| Pakkett | Pakkett standard ta 'esportazzjoni |
| Dijametru Applikabbli tat-Tubu | 6.35-25.4mm |
| Lista Standard tal-Ippakkjar | Unità ewlenija: 1pc Xaft flessibbli: 7.6m * 2pcs Pinzell: 10pcs Pajp tal-ilma: 20m * 1pc Swiċċ tas-saqajn: 1pc |
| Vantaġġi | 1. Linji ta 'kontroll doppji b'linja waħda żejda 2. Disinn tar-rota għal portabbli 3. L-ilma huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma 4. Rotazzjoni pożittiva u negattiva 5. Tfarfir bil-ġett ta 'l-ilma |



2. Deskrizzjoni tal-Prodott
Il-Magni tat-Tindif tal-Kondensatur tal-Iskambjatur tas-Sħana hija żviluppata apposta għat-tindif tat-tubi ta 'kondensaturi, apparat li jkessaħ, evaporaturi, skambjaturi tas-sħana eċċ.
Vantaġġi
1.Linji ta 'kontroll doppju b'linja waħda żejda
2.Disinn tar-rota għal portabbli
3.Water huwa daħla fuq ix-xaft direttament biex tipproteġi l-unità prinċipali mill-ilma
4.Rotazzjoni pożittiva u negattiva
5.Brushing bil-ġett ta 'l-ilma
Ippakkjar & Shipping
Ippakkjar: 1. biċċa waħda f'każ wieħed tal-injam
2. Kwantità xierqa għal kartuna ta 'esportazzjoni
3. L-ebda aċċessorji oħra tal-ippakkjar b'mod regolari
4. Ippakkjar meħtieġ mill-klijent huwa disponibbli
Trasport bil-baħar: bl-ajru, bil-baħar, jew express
Ħin taċ-ċomb tal-kampjun: 1 ~ 7 ijiem
Ħin tal-kunsinna: madwar 1 ~ 7 ijiem wara d-dettalji tal-ordni u l-produzzjoni kkonfermata.
It-tags Popolari: magna tat-tindif tal-kondensatur tal-iskambjatur tas-sħana, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta


