Prodotti
Cleaner ta 'Tubi ta' Effiċjenza Għolja
1.Kwotazzjoni: USD 1100-1200 kull lejl.
2.Rotazzjoni 'l quddiem u b'lura.
3.0-1400rpm veloċità tal-pinzell aġġustabbli.
4.Water huwa daħla fuq ix-xaft.
5.Pedal swith pnewmatiku.
6.Medda tat-tubu applikabbli φ6.35-25.4mm.
7.Applika għal tubi ta 'kondensaturi, evaporaturi, chillers, skambjaturi tas-sħana eċċ.
Il-funzjoni
Vantaġġi tal-Prodott
1. KT -202 Tube Cleaner ta 'effiċjenza għolja huwa adattat għal diversi tubi tar-ram.
2. 304 korp ta 'l-istainless steel, qatt sadid.
3. Linji ta 'kontroll doppju. Linja komuni u linja standby.
4. Xaft flessibbli li jista 'jinqala', wara l-użu ix-xaft ikun jieħu u jaħżen għal żmien twil.
5. L-ilma jiddaħħal fuq ix-xaft direttament. Evita l-problema tat-tnixxija tal-ilma ġewwa l-unità prinċipali, u testendi l-ħajja tal-unità prinċipali.
6. Kemm il-kabinett prinċipali kif ukoll il-kontroll għandhom fann li jkessaħ.
7. Aċċessorji ta 'kwalità għolja. Trapan ta 'l-azzar liga u xaft flessibbli jistgħu jsolvu tubi mblukkati.
8. Swith tas-sieq huwa konvenjenti u mgħaġġel.
Lista standard tal-ippakkjar
| Unità prinċipali | 1pc |
| Xaft felxible | 7.6m * 2pcs (6/8/10/12mm għall-għażla) |
| Pinzell | 10pcs (diversi daqsijiet għall-għażla) |
| Pajp tal-ilma | 20m * 1pc |
| Swith tas-sieq | 1pc |
| Korda tal-enerġija | 1pc |
| Akkoppjar | 2pcs |
Wirja tal-każ

Applikazzjoni

FAQ
1. Min int?
Aħna bbażati f'Anhui, iċ-Ċina, imwaqqfa fuq l-2009. Aħna l-manifattur speċjalizzati fit-tfassil, produzzjoni u bejgħ ta 'magni tat-tindif tal-kanal tal-arja, magni tat-tindif tal-egżost tal-kċina, cleaner tubu HVAC, cleaner tubu tal-bojler industrijali u aċċessorji.
2. Kif tista 'tiggarantixxi l-kwalità?
Dejjem kampjun ta 'qabel il-produzzjoni qabel il-produzzjoni tal-massa; Dejjem Spezzjoni finali qabel il-ġarr.
3. Għaliex għandek tixtri mingħandna mhux minn fornituri oħra?
Ilna nikkultivaw il-qasam tat-tindif tal-katusi u t-tubi għal aktar minn 12-il sena.Focus fuq R&D ta 'teknoloġija u tagħmir tat-tindif tal-kanali u tubi f'dan il-qasam għal ħafna snin. Il-prodotti u s-servizzi huma kontinwament aġġornati biex jissodisfaw il-ħtiġijiet tal-klijenti.
4. Kemm idum biex iwassal?
A: Aħna nibgħatuha fi żmien ġimgħa għal ordnijiet żgħar. Skont il-loġistika, normalment tista' tirċeviha 7-14 ijiem.
| Mudell Nru & Isem | KT-202 Cleaner ta' Tubi ta' Effiċjenza Għolja |
vultaġġ | 220V-240V/110V; 50Hz/60Hz |
| Qawwa | 550W |
| Piż | 27.5kg |
| Dimensjoni | 400 * 225 * 405mm |
| Firxa tat-tubu applikabbli | φ6.35-25.4mm |
It-tags Popolari: effiċjenza għolja tubu cleaner, Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



