Prodotti
Tindif ta 'Tubi ta' Pressjoni Għolja
Użat għat-tindif tat-tubu tal-chiller tal-kondensatur tal-iskambjatur tas-sħana
0-1400rpm veloċità aġġustabbli
Tubu 6.35mm-25.4mm applikabbli
375w qawwa tat-tindif
1000w ilma bi pressjoni għolja
10/12mm dijametru 7.6m tul
disinn universali tal-iswiċċ tar-rota u tas-saqajn
Prezz: 1200-1000
Il-funzjoni
KT-106 High Pressure Tube Cleaning
1, 0-1400rpm stepless adjustment.
Veloċità ta 'rotazzjoni aġġustabbli tippermetti lill-ħaddiema biex inaddfu faċilment il-ħmieġ ta' ebusija differenti.
2, Nylon covered shaft with powerful water flush
3, Pistola ta 'l-ilma bi pressjoni għolja
Hemm pompa ta 'l-ilma ta' pressjoni għolja ta '1000w fil-magna, tista' tuża l-pistola ta 'l-ilma biex tnaddaf il-ħmieġ tal-wiċċ.
4, A wide range of applications.
Tubi ta '6.35mm-25.4mm kollha jistgħu jitnaddfu mill-magna tagħna, minħabba li għandna daqsijiet differenti ta' pniezel u xaftijiet flessibbli, u l-użanza hija aċċettabbli.
5, portabbli
Ir-rota universali hija installata fil-qiegħ tal-magna, li hija konvenjenti biex tiċċaqlaq il-pożizzjoni tal-magna waqt ix-xogħol, li ġġib konvenjenza għas-servizz kollu tat-tindif
Plista acking
| unità prinċipali | 1pc |
| xaft miksi najlon flessibbli | 7.6m1pcs (għażla ta 'dijametru 10mm/12mm) |
| Pinzell tan-najlon | 10pcs |
| pajp tal-ilma | 20m1pc |
| swiċċ tas-saqajn | 1pc |
Għaliex għandna naddaf it-tubi?
Ħafna komponenti ta 'chiller, it-tubi huma wieħed mill-aktar parti ta' impatt għall-effiċjenza tax-xogħol. Jekk il-kondensatur tiegħek ikollu problemi biex jilħaq it-tagħbija tar-refriġerazzjoni tiegħu jew jilħaq pressjoni ogħla milli mistenni, dan ifisser li hemm ħmieġ, ġir u mikro-organiżmi mimlija t-tubi tiegħek, iżid il-konsum tal-enerġija tiegħek, u jnaqqas il-ħajja tal-magna. Dawn is-sistemi huma meħtieġa biex tnaddaf l-effiċjenza { {0}}robbing depożiti biex tinżamm il-prestazzjoni massima tal-iskambju tas-sħana tat-tubi f'diversi ambjenti tal-iskambju tas-sħana.
Our KT-106 High Pressure Tube Cleaning with a high speed brush head and soft shaft, can go deep to clean dirt inside the pipe, including hard scale, and a high-pressure water gun can wash off dirt on the surface of the chiller, a machine to meet your many cleaning needs.
Applikazzjoni:

FAQ:
Q1: Inti manifattur jew negozjant?
A2: Aħna manifattur, il-fabbrika tinsab fil-Park Industrijali ta 'Gongtou Chuangzhitiandi, Hefei, Provinċja ta' Anhui, b'teknoloġija ta 'tagħmir komplut, dipartimenti sperimentali u tal-manifattura, merħba iżżur.
Q2: X'jiġri jekk il-persunal tagħna m'għandux esperjenza tindif ta 'tubi bil-magna?
A2: Aħna nipprovdu korsijiet bil-vidjo tal-operat. Jekk tiltaqa 'ma' xi problemi waqt it-tħaddim, tista 'tikkuntattjana fi kwalunkwe ħin. L-istaff tagħna ta 'inġinerija b'esperjenza ser jagħtik soluzzjonijiet skont is-sitwazzjoni attwali tiegħek.
Q3: Kif tagħżel pinzell u xaft nadif?
A3: tube inner diameter ≥ brush diameter >dijametru tax-xaft flessibbli
L-iktar ħaġa importanti hija li tkejjel id-dijametru ta 'ġewwa tat-tubu, aħna nipprovdu x-xkupilja xierqa u xaft flessibbli skond id-daqs tiegħek.
| Isem tal-prodott | Tindif tat-Tubi tal-Chiller tal-Kondensatur |
| Mudell nru. | KT-106 |
| Qawwa | 370w pinzell nadif flimkien ma '1000w ilma bi pressjoni għolja |
| vultaġġ | Għażla 220-240v/110v/120v |
| Frekwenza | 50HZ/60HZ |
| Veloċità tal-pinzell | 0-1400rps stepless aġġustabbli |
| Xaft | 10/12mm diameter7.6m tul |
| Firxa tal-katusi applikabbli | 6.35mm-25.4mm |
| Piż | 25kg |
It-tags Popolari: tindif ta 'tubu ta' pressjoni għolja, iċ-Ċina, fabbrika, prezz, irħas, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Tista 'Tħobb ukoll
Ibgħat l-inkjesta



